12 місяців, 94 згущівки: Підсумки програми «Згущівка поштою» у 2021 році

Уже кілька років «Вікімедіа Україна» регулярно нагороджує найактивніших користувачів української Вікіпедії у межах програми «Згущівка поштою». Назва не метафорична: ми надсилаємо найактивнішим новачкам та досвідченим користувачам банку справжньої (вікі)згущівки разом із сувенірним набором.

За 2021 рік було присуджено 94 нагороди 82 людям. Розповідаємо про підсумки програми за минулий рік у цьому дописі.

«Згущівка поштою» — це нагорода найактивнішим користувачам і користувачкам української Вікіпедії. Щомісяця ми визначаємо волонтерів, котрі найбільше долучилися до розвитку україномовного сегмента онлайн-енциклопедії, і відзначаємо їх віртуальною відзнакою та реальною банкою згущеного молока разом із пам’ятними сувенірами.

Зараз нагорода має п’ять категорій — «найактивніший новачок», «найактивніший досвідчений користувач», «найактивніший ботовод», «найактивніший патрульний» і «найактивніший адміністратор». Зазвичай нагороджуємо три-п’ять новачків щомісячно, по шість найактивніших адміністраторів щопіврічно, і по одній людині на місяць в інших трьох категоріях.

За 2021 рік ми вручили 94 нагороди 82 користувачам і користувачкам. Нагородили 47 новачків, а також відзначили 12 найактивніших досвідчених користувачів, 12 патрульних, 12 адміністраторів і 9 ботоводів

Усього «Вікімедіа Україна» за минулий рік зробила близько 65 відправок згущівки поштою (дехто з отримувачів не вийшли із нами на зв’язок або ж відмовилися від «фізичної» частини нагороди).

Найактивніші редактори й редакторки мають різну мотивацію для свого волонтерства. Наприклад, одна із призерок наводить головною причиною бажання, «щоб діти обирали читати українську Вікіпедію замість російської», інший номінант хоче «зробити українську Вікіпедію кориснішою для студентів-фізиків, та забезпечити актуальну інформацію про сучасні наукові знання», а для когось це — «чудовий спосіб особистого розвитку».

Утім, їх об’єднує те, що вони роблять важливу — та зачасту не помітну — роботу. Подякувати їм та відзначити цей внесок і є головною метою програми «Згущівка поштою».

Опубліковано у Поточні події, Результати | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to 12 місяців, 94 згущівки: Підсумки програми «Згущівка поштою» у 2021 році

  1. Сергій Мартинюк коментує:

    Мої щирі вітання всім переможцям. Так тримати і усіляких гараздів.

    Подобається

  2. Сповіщення: Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за січень — лютий 2022 року | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s