Розпочався міжнародний конкурс CEE Spring 2022

Від сьогодні до кінця травня у Вікіпедії триває конкурс статей CEE Spring, або «Європейська весна», присвячений Центральній та Східній Європі. Перший тиждень конкурс присвячений Україні — запрошуємо писати про нашу країну іншими мовами регіону.

Із 2015 щороку проходить конкурс Wikimedia CEE Spring, який присвячений країнам і спільнотам Центрально-Східної Європи. Метою конкурсу є розвиток співробітництва у межах Центральної та Східної Європи та покращення висвітлення регіону у Вікіпедії.

«Вікімедіа Україна» щорічно проводила конкурс статей в українській Вікіпедії, де запрошували усіх охочих писати українською мовою про інші спільноти регіону Центрально-Східної Європи. Цього року ми змушені відкласти конкурс в україномовному розділі Вікіпедії з огляду на російське вторгнення в Україну. (Більше про підтримку вікіспільноти в час війни читайте за посиланням).

Водночас, із 21 березня до 31 травня запрошуємо усіх, у кого є така можливість, писати про Україну іншими мовами Центрально-Східної Європи — наприклад, польською чи німецькою.

Ви можете брати участь у локальних конкурсах і змагатися за їх призи. Наприклад, у конкурсі польською мовою можна поборотися за сертифікати польських книжкових інтернет-магазинів. Повний список локальних конкурсів читайте за посиланням.

Також ви можете долучатися до суб-конкурсу «Жінки CEE». У його межах можна писати статті про жінок із Центрально-Східної Європи будь-якою мовою. Активні учасники й учасниці отримають листівки від організаторів.

Додатково усі, хто долучаться принаймні однією статтею на українську тему в іншому мовному розділі, можуть отримати електронний сертифікат участі від «Вікімедіа Україна». Щоб отримати його, напишіть нам за адресою info@wikimedia.org.ua

Перший тиждень конкурсу присвячений Україні. Писати про Україну можна протягом усього конкурсу — але протягом першого тижня міжнародні організатори конкурсу планують привернути особливу увагу до української тематики.

Опубліковано у Анонси, Конкурси, Поточні події | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Розпочався міжнародний конкурс CEE Spring 2022

  1. Сповіщення: Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за лютий — березень 2022 року | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s