Тренінг для (тимчасових) адміністраторів Вікіпедії

Роботу Вікіпедії підтримують адміністратори: в українському мовному розділі зараз понад 50 таких волонтерів. 

З початком воєнного стану українська спільнота вирішила обирати нових тимчасових адміністраторів за спрощеною процедурою — щоб ефективніше підтримувати порядок у Вікіпедії та допомагати «постійним» адміністраторам. Зараз такі тимчасові права є у восьми користувачів української Вікіпедії. 

У середу 13 квітня за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» пройшов онлайн-тренінг для адміністраторів Вікіпедії. Він був призначений в першу чергу для новообраних тимчасових адміністраторів, але також долучилися інші адміністратор(к)и та активні редактор(к)и Вікіпедії.

На тренінгу оглянули і практично продемонстрували основні напрями роботи адміністратора, а також поділилися досвідом та розібрали питання одне одного. 

Матеріали тренінгу читайте на сторінці: https://ua.wikimedia.org/?curid=8218. Якщо ви хочете переглянути повний запис, напишіть нам на info@wikimedia.org.ua 

Більше про процедуру надання тимчасових прав адміністратора​​ дивіться на відповідній сторінці у Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=4466613 

Опубліковано у Результати | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s