Як долучитися до редагування Вікіпедії: вебінар для українців за кордоном

Найбільшій онлайн-енциклопедії у світі потрібні нові волонтери! Під час російського вторгнення особливо важливо розповідати світові про Україну: її історію, культуру, міста, видатних людей як українською, так і іншими мовами — англійською, іспанською, французькою, німецькою, чеською, польською…

Україна на перших шпальтах газет в багатьох країнах, нам співпереживають, за ареною військових дій стежить увесь світ. Саме у Вікіпедії іноземці можуть прочитати, хто така Марія Примаченко, і чому важливо, що люди в Іванкові змогли врятувати її роботи, де розташоване місто Ірпінь, і яким квітучим воно було до війни.

Вікіпедія — це не лише одне із найпопулярніших джерел інформації у світі, а й вільна онлайн-енциклопедія, яку створюють волонтери. До наповнення Вікіпедії може долучитися будь-хто, тож запрошуємо вас розповісти світові про Україну іноземною мовою, яку ви знаєте.

Якщо ви проживаєте за кордоном та вільно володієте мовою країни, у якій перебуваєте, у вас є чудова можливість долучитися до інформаційного волонтерства у Вікіпедії та допомогти поширювати знання про Україну за її межами. 

Як зробити перші кроки у Вікіпедії? Як долучитися до інформаційного волонтерства та почати розповідати світові про Україну? Про це ми поговоримо під час онлайн-зустрічі, яку проведемо для українців за кордоном о 17:00 за київським часом (16:00 CET, 14:00 UTC) у вівторок 10 травня. Щоб долучитися, зареєструйтеся в анкеті за посиланням.

Опубліковано у Анонси, Публічні заходи | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s