Вікіманія 2022: триває зголошення на виступи та стипендії

11—14 серпня пройде Вікіманія — щорічна міжнародна конференція для спільноти Вікіпедії та вікіпроєктів. Конференція буде віртуальною, але навколо неї також будуть організовуватися місцеві офлайн-зустрічі.

До початку червня триває зголошення на стипендії для підтримки віртуальної участі в конференції, а також збір пропозицій до програми.

Стипендії на участь

Фонд Вікімедіа надає стипендії на індивідуальну участь у Вікіманії. Розмір стипендії — $200. Ці кошти можуть покривати вартість інтернету, покупку техніки, оплату за послуги догляду за дітьми, харчування на час конференції.

Пріоритет буде надаватися заявникам, котрі не брали участь у Вікіманії раніше, однак податися може будь-хто.

Дедлайн для подання — 3 червня. Щоб надіслати заявку, потрібно заповнити анкету за посиланням (анкета англомовна, але заповнювати її можна й українською). Деталі читайте за цим посиланням.

Збір пропозицій до програми

Організаційна команда Вікіманії шукає пропозиції до програми, які будуть цікавими, розповідатимуть локальні історії та будуть інклюзивними до новачків. 

Конференція буде багатомовною. Під час усієї конференції буде підтримуватися переклад на шість офіційних мов ООН, а інші мови (зокрема, попередньо, українська) підтримуватимуться під час частини програми.

Подати свою пропозицію виступу можна до 10 червня. Читайте більше та подавайтеся за посиланням.

Україна на Вікіманії

«Вікімедіа Україна» не приймає рішень щодо затвердження заявок на стипендії Фонду Вікімедіа та виступи; це буде робити міжнародна організаційна команда Вікіманії. Однак ми можемо допомогти проконсультувати вас чи допомогти подати заявку. Із питаннями та ідеями пишіть нам за адресою info@wikimedia.org.ua

«Вікімедіа Україна» розглядатиме можливість організувати офлайнову вікізустріч в час Вікіманії у Києві чи іншому українському місті. Чи зможемо її провести — залежатиме від ситуації у нашій країні.

Також влітку ми плануємо запустити стипендійну програму для віртуальної участі для тих заявників, котрі не отримають стипендії від Фонду Вікімедіа. Стежте за нашими новинами, щоб не пропустити анонсу.

Опубліковано у Аналітика, Конференції, Оголошення, Публічні заходи | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Вікіманія 2022: триває зголошення на виступи та стипендії

  1. Сповіщення: Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за квітень — травень 2022 року | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s