Вікіманія 2022: реєстрація на онлайн-подію, зустріч у Києві

11—14 серпня пройде фестиваль Вікіманія — щорічна глобальна подія для міжнародного вікімедійного руху. У межах заходу буде загальна віртуальна програма, а також локальні події по всьому світу. Розповідаємо про те, як українська спільнота зможе долучитися до міжнародного святкування — і яка підтримка для учасників та учасниць доступна.

Віртуальна програма та онлайн-участь

У програмі Вікіманії — виступи та обговорення, хакатон, розважальна програма, оголошення «вікімедійців року» і ще багато всього іншого. Зокрема у загальній віртуальній програмі передбачено кілька українських подій. Повну програму організатори опублікують незабаром.

Щоб долучитися до Вікіманії, обов’язково потрібно зареєструватися за посиланням.

Головною мовою Вікіманії буде англійська, але передбачено переклад на ще 12 мов протягом частини чи всієї події. Зокрема заходи третього і четвертого дня (субота 13 серпня і неділя 14 серпня) будуть перекладатися українською. Детальний розклад кожного дня та список підтримуваних мов дивіться тут.

Для українців, котрі відвідають Вікіманію онлайн, доступна програма підтримки від «Вікімедіа Україна»:

  • Набір сувенірів із символікою Вікіманії поштою для всіх охочих
  • Стипендія для покриття витрат на онлайн-участь (наприклад, дрібної техніки чи послуг із догляду за дітьми)

Щоб податися на отримання цієї підтримки, заповніть анкету за посиланням.

«Відвіданням» для отримання сувенірів чи/або стипендії вважається провести хоча б п’ять годин на Вікіманії в онлайн-форматі, зокрема відвідати хоча б три сесії основної програми. Для отримання сувенірів потрібно буде заповнити анкету зворотного відгуку після Вікіманії, для стипендії — заповнити анкету, а також подати короткий описовий і фінансовий звіти. 

Як долучитися офлайн: подія у Києві 14 серпня

Щоб разом приєднатися до міжнародної події та зустрітися наживо, «Вікімедіа Україна» планує організувати зустріч до Вікіманії у Києві в неділю 14 серпня. У планах зустрічі — спільний перегляд частини віртуальної програми Вікіманії, а також власна мініпрограма.

Подія в Києві буде локальною, фінансової підтримки на проїзд і проживання не передбачено. На заході будуть кава-брейки та обід для учасників.

Щоб долучитися до події, обов’язково наперед зареєструйтеся за посиланням.

Зверніть увагу: якщо у Києві погіршиться безпекова ситуація чи виникнуть інші непередбачувані обставини, ми можемо скасувати подію в будь-який момент до неї. У такому разі ми повідомимо усіх зареєстрованих учасників та учасниць. У будь-якому випадку залишатиметься варіант онлайн-участі та її підтримки з боку Вікімедіа Україна.

Нагадаємо ключові посилання:

Опубліковано у Анонси, Поточні події | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s