Як змінити назву статті у Вікіпедії

Технічно змінити назву статті в українській Вікіпедії може будь-який зареєстрований користувач, у якого/якої є принаймні 4 дні стажу і 10 редагувань у статтях.

Якщо зміна назви є суперечливою й обидва варіанти використовуються в авторитетних джерелах (наприклад, ви хочете перейменувати статтю «Ернест Хемінгуей» на «Ернест Гемінґвей»), потрібно не перейменовувати статтю одразу, а подати заявку на розгляд спільноти. Деталі — на цій сторінці.

Якщо ж зміна назви є очевидною (наприклад, ви зробили помилку в назві при створенні статті або ж предмет статті офіційно змінив свою назву) — ви можете самостійно перейменувати статтю.

Для цього на панелі зверху знайдіть кнопку «Більше», після чого у спадному меню натисніть «Перейменувати» (дивіться скриншот)

Далі у полі «Нова назва» введіть нову назву — як стаття має називатися правильно. Потім вкажіть обґрунтування. Після цього натисніть велику синю кнопку «Перейменувати сторінку».

Зверніть увагу, що невеликий відсоток найбільш важливих та популярних статей — наприклад, «Україна» чи «Київ» — заблоковані від перейменування; технічно їх можуть перейменовувати лише адміністратори за результатами обговорення.

Читайте і дивіться також:

Опубліковано у Уроки вікі | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Як змінити назву статті у Вікіпедії

  1. Сповіщення: Дайджест новин від «Вікімедіа Україна» за вересень — жовтень 2022 року | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s