Долучайтеся до міжнародної акції для бібліотекарів #1Lib1Ref

З 15 січня по 5 лютого 2023 року українські бібліотекарі, бібліотекарки та всі охочі можуть взяти участь у міжнародній акції #1Lib1Ref, метою якої є наповнити Вікіпедію авторитетними джерелами.

#1Lib1Ref — від англ. one librarian, one reference (один бібліотекар, одне посилання) — закликає бібліотекарів у цілому світі та всіх, хто любить вільні знання, додавати посилання на перевірені джерела до фактів та тверджень у статтях Вікіпедії. Сьогодні як ніколи світ потребує надійної інформації з таких енциклопедій, як Вікіпедія.

Щоб взяти участь в акції треба в період з 15 січня до 5 лютого 2023 року додати посилання на авторитетні джерела до статей, обов’язково поставивши гештеґ #1Lib1Ref в описі вашого редагування. Це все! Чим більше ви додасте авторитетних джерел, тим якіснішим буде український розділ Вікіпедії. Активні учасники та учасниці акції, що зроблять більше п’яти редагувань за правилами проєкту, отримають сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна», яка організовує проєкт в україномовному розділі Вікіпедії.

Для тих хто ще не працював з Вікіпедією, або хоче поповнити свої знання, ми проведемо вебінар 17 січня о 16.00, де детально, крок за кроком, розкажемо як додавати джерела. Зареєструватись на вебінар можна за посиланням.  

Якщо у вас виникнуть питання, пишіть olena.vinsent@wikimedia.org.ua

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s