Шукаємо організаторів конкурсу «Вікі любить фольклор»

Цього року ГО «Вікімедіа Україна» розглядає можливість організувати пілотний фотоконкурс «Вікі любить фольклор» в Україні (Wiki Loves Folklore). Це щорічний міжнародний фотоконкурс, присвячений народній культурі різних регіонів у таких категоріях, як: народні фестивалі, народні танці, народна музика, народні ігри, народна кухня, народний одяг, фольклор та традиції, народні казки, легенди, традиційні пісні та танці, народні п’єси, ігри, сезонні події, народне мистецтво, народна релігія, міфологія тощо.

Мета конкурсу — зберегти та показати світу українську народну культуру на фотографіях через ілюстрування ними статей у Вікіпедії та інших проєктах Фонду Вікімедіа.

Для втілення кампанії ми шукаємо членів та членкинь організаційного комітету. Якщо ви любите фольклор та хочете взяти участь у роботі над конкурсом, то це прекрасна можливість долучитися. Записатись можна на цій сторінці до 27 лютого 2023 року включно. Конкурс буде проходити орієнтовно у другій половині березня.

З головною сторінкою конкурсу можна ознайомитись тут

Якщо є питання, пишіть за адресою olena.vinsent@wikimedia.org.ua — Олена Вінсент, менеджерка напряму «Підвищення участі» ГО «Вікімедіа Україна».

Опубліковано у Конкурси, Оголошення, Поточні події | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s