Значну увагу на Конференції Академії наук вищої школи України було приділено співробітництву цієї Академії з україномовним сектором «Вікіпедії» – вільної електронної енциклопедії, яка стає основним джерелом інформації для сотень мільйонів людей в усьому світі.
На Конференції виконавчий директор ГО «Вікімедія Україна» Юрій Пероганич поінформував, що сьогодні у «Вікіпедії» вже створено статті про всіх академіків АН вищої школи України. В обговоренні наголошувалося на необхідності ширшого залучення потенціалу Академії для створення і вдосконалення сучасних високофахових статей з усіх галузей знань.
Пріоритетність роботи в цьому напрямку було підтверджено Ухвалою Конференції.
Джерело: http://www.anvsu.org.ua/index.files/ZBORY/2011/Konf11_%20inf.htm
Я так розумію, це була сама найвища мета – ухвалити редакції Вікіпедії на найвищому науковому рівні, чи ні?
ПодобаєтьсяПодобається
Не зрозумів питання. Однак якщо ви питаєте про найвищу мету співробітництва ГО Вікімедіа Україна з АН ВШУ – то це сприяння поширенню вільних знань через пробудження інтересу до Вікіпедії у членів цієї Академії.
ПодобаєтьсяПодобається
*забув підписатись на пошту*
ПодобаєтьсяПодобається
І не лише у членів академії. АН ВШУ – це «професорська» академія (не плутати з НАНУ), відтак інтерес професорів до Вікіпедії може розповсюдитись і до студентів.
«Найвищий рівень» був би якби:
– курс з редагування Вікіпедії увійшов у шкільний курс інформатики;
– кожен інститут національних академій України, який опублікував енциклопедію у своїй галузі, надав би її текст для залиття в Українську Вікіпедію;
– замість нікому непотрібних рефератів у школах та університетах задавали написати статтю в Вікіпедії.
Ось це був би «найвищий рівень».
ПодобаєтьсяПодобається