Місяць Харківщини у Вікіпедії

Місяць Харківщини в українській Вікіпедії

З 22 серпня по 18 вересня 2011 р. в українській Вікіпедії проводитиметься «Тематичний місяць Харківщини» з метою покращення вже існуючих та написання нових статей про видатних уродженців і діячів, життя яких пов’язане з Харківщиною, географію та історію міст і сіл, культурні та історичні пам’ятки Харківщини, освітні заклади, промислові підприємства регіону, засоби масової інформації, спортивні клуби та їх сезони в змаганнях серед українських професійних клубів тощо.

Місяць проводиться за ініціативою активних вікіпедистів-харків’ян та громадської організації «Вікімедія Україна».

Взяти участь у тематичному місяці можуть всі хто бажає, оскільки «редагувати Вікіпедію може кожен»!

Для цього необхідно лише увійти до української Вікіпедії, зайти на існуючу статтю, знайти кнопку [ред.] і дописати додаткову інформацію про певну особу чи об’єкт, додавши при цьому посилання на джерела, з яких взята ця інформація. Якщо Ви збираєтесь написати нову статтю, перевірте її наявність через пошук у Вікіпедії, і після цього сміливо пишіть.

Якщо у Вас є труднощі із редагуванням та написанням статей, ознайомтесь з інформацією, поданою тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Довідка або зверніться до більш досвідчених користувачів, які мають позначку «Готовий допомогти новачкам», список яких знаходиться тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам.

Детальніше про тиждень – дивіться тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:Тематичний_тиждень/Місяць_Харківщини.

Довідка.

Українська Вікіпедія, http://uk.wikipedia.org, містить більше 300 тисяч статей і є найбільшою україномовною енциклопедією і найбільшим колективним твором в Україні. Щоденно в українській Вікіпедії переглядається більше мільйона сторінок. Українська Вікіпедія посідає 15-те місце серед усіх Вікіпедій, які пишуться більш ніж 280 мовами світу. Сайт Вікіпедії займає 6-е місце в Україні за охопленням аудиторії – хоча б раз на місяць Вікіпедію проглядає 60% користувачів Інтернету.

Список існуючих статей про Харківщину у Вікіпедії дивіться тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Харківська_область.

Наразі Українська Вікіпедія скорочує розрив з норвезькою Вікіпедію, яка випереджає нашу лише на близько 1 тис. статей, тому саме Ваша стаття може не тільки надати більше інформацію про Харківщину, але й вивести українську Вікіпедію за кількістю статей на 14-те місце серед усіх Вікіпедій світу.

Додаткову інформацію може надати виконавчий директор ГО “Вікімедіа Україна” Юрій Пероганич, тел +38 067 505 1201, directorwikimediaukraine.org.ua

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі https://fb.com/perohanych, +380 67 505 1201
Опубліковано у Вікітижні | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to Місяць Харківщини у Вікіпедії

 1. nickispeaki коментує:

  а на сьогодні (26 серпня) навіть менше тисячі – десь 400 статей до норвежців! Мо’ до 1 вересня управимося?
  А далі маленька передишка і …. – каталонці, китайці та шведи!

  Пс. До речі, на днях (може вже?!) корейці мають обігнати турків і вийти на 20 місце. Саме цікаве, що швидкість у них навіть трохи більша за нашу. ;-0

  Подобається

 2. nickispeaki коментує:

  до речі ВЖЕ обігнали корейці турків! 😉 172,614개의 문서 проти 172.583 у турків! Так що маємо на кого рівнятися найближчим часом!

  Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s