Вікімедіа Україна збирає переліки нерухомих пам’яток / об’єктів культурної спадщини областей України

27 травня 2012 «Вікімедіа Україна» звернулася до управлінь культури і туризму і охорони культурної спадщини всіх обласних державних адміністрацій і уряду Криму з таким листом:

Громадська організація «Вікімедіа Україна» планує провести конкурс фотографій «Вікі любить пам’ятки» в рамках міжнародного конкурсу «Wiki Loves Monuments», що проводиться в багатьох країнах Європи, починаючи з 2010 року. Попередній подібний конкурс проводився в 18 країнах Європи. Протягом конкурсу було зібрано 167 тисяч фотографій пам’яток Європи, що були опубліковані у вільному доступі на сайті «Вікісховище» і використані для ілюстрування статей вільної енциклопедії «Вікіпедія».

Просимо Вас відповідно до статті 19-ї Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати перелік нерухомих пам’яток / об’єктів культурної спадщини у вашій області. Пам’ятки з цього переліку будуть запропоновані учасникам конкурсу «Вікі любить пам’ятки» для фотографування, а зроблені учасниками конкурсу фотографії будуть використані у відповідних статтях «Вікіпедії» з їх описами.

Проведення конкурсу сприятиме підвищенню інтересу до культурної спадщини області як всередині України, так і з боку світової спільноти, а також сприятиме росту туристичної привабливості області, зокрема й у зв’язку з проведенням в Україні Євро-2012.
Готові розглянути також інші варіанти співпраці, зокрема можливість надання обласною державною адміністрацією почесного патронату конкурсу.

Виконавчий директор,
член громадської ради при
Міністерстві культури України Юрій Пероганич

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі
Опубліковано у Проекти з партнерами | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s