Козятин готовий до конкурсу “Вікі любить пам’ятки”. Київ на підході.

Козятин став першим українським містом, список пам’яток якого на 100 % готовий до конкурсу  “Вікі любить пам’ятки“, що відбудеться у вересні цього року. Список пам’яток цього міста розробив вікіпедист NickK і він доступний за цим посиланням.  Майже готова до конкурсу лівобережна частина Києва, а ось правобережна ще потребує проставлення географічних координат. 

Нагадаємо, що за запитом “Вікімедіа Україна” 12 областей України та республіка Крим надіслали нам списки пам’яток. Найповнішими списками об’єктів наразі представлені Київ, Вінницька, Волинська, Харківська та Хмельницька області. Ці списки включають пам’ятки архітектури, історії, монументального мистецтва та археології. Добре деталізований список маємо із Криму, щоправда він, як і список пам’яток міста Харкова потребує перекладу українською мовою. Найменшою кількістю пам’яток поки що представлені Запорізька, Закарпатська, Київська, Полтавська, Рівненська та Черкаська області.

Долучитися до проекту можна на сторінках його проекту – Вікіпедія:Проект:Вікі любить пам’ятки. Ви можете допомогти уточненням інформації про об’єкт, додаванням посилань на статті вікіпедії, додаванням у списки фотографій, що вже завантажені на Вікіпедію та додаванням географічних координат. Основна мета конкурсу – сфотографувати всі об’єкти, що мають статус пам’ятки в країні.

Опубліковано у Конкурси, Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s