Вітаємо з Новим 2013 роком!

Шановні друзі!

Рік, що минає, був сповнений для кожного щасливими миттєвостями та розчаруваннями, а також насичений різними подіями. Для громадської організації «Вікімедіа Україна» 2012 рік був найуспішнішим у справі популяризації ідеї вільних знань. Протягом цього року силами членів громадської організації було проведено два конкурси в українській Вікіпедії, конкурс «Вікі любить пам’ятки», за підсумками якого Україна увійшла до трійки країн з найбільшою кількістю завантажених фотографій пам’яток історичної та культурної спадщини серед 36 країн світу, в яких він проводився. Також відбулись 4 вікіекспедиції, які охопили м. Київ, Полтавську, Харківську та Вінницьку області. Крім того, започатковано проект «Освітня програма Вікіпедії», до якого вже долучились 7 вищих навчальних закладів України з Києва, Сум, Харкова, Львова, Ніжина та Переяслава-Хмельницького.

Варто загадати і про вихід у світ двох видань ГО «Вікімедіа Україна» – україномовного перекладу опери «Сокіл» Дмитра Бортнянського та посібника з редагування Вікіпедії «Як редагувати Вікіпедію». Дякуємо усім, хто у 2012 році працював на розвитком української Вікіпедії, яка цього року перетнула позначку у 400 тисяч статей!

Щиро вітаємо всіх з новим, 2013 роком! Зичимо Вам у новому році щастя, міцного здоров’я, любові, сімейного затишку, життєвих сил, творчої наснаги, нових ідей і ініціатив та успіхів в усіх Ваших починаннях!

Наступного року ГО «Вікімедіа Україна» планує продовжити свою активну роботу над своїми проектами. Сподіваємось на Вашу підтримку та допомогу в їх реалізації.

Прес-служба ГО «Вікімедіа Україна»

Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Вітаємо з Новим 2013 роком!

 1. Shao коментує:

  А чому ж ви не згадали конкурс “Пишемо про Закарпаття”?

  Подобається

  • Сергій Петров коментує:

   Так сказано про 2 конкурси в українській Вікіедії: “Пишемо про благодійність” та “Пишемо про Закарпаття”. Всіх реалізованих проектів не перелічити в коротенькому повідомленні.

   Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s