Вікіпедія данською мовою сягнула 200 тисяч статей

Святковий логотип данської Вікіпедії (Simeondahl, CC-BY-SA-3.0)11 червня кількість статей у Вікіпедії данською мовою сягнула 200 тисяч. За цим числом данська Вікіпедія знаходиться на шостому місці серед германських мовних розділів Вікіпедії і на тридцять шостому — серед усіх.

За підрахунками, ювілейною стала стаття Gad Frederik Clement, створена досвідченим користувачем Villy Fink Isaksen. Ґад Фредерік Клемент (1867–1933) — данський художник символіст і експресіоніст.

Пер Ведель Єнсен, користувач Вікіпедії PerV, говорить: «Маючи лише 200 тисяч статей, нам складно сказати, які теми найбільше потребують розвитку — бо всі теми його потребують. Між іншим, у нас немає часу на відпочинок — адже данська Вікіпедія на стільки статей позаду Української »

У данській Вікіпедії 28 активних адміністраторів. Вона заснована у 2001 році, тобто на три роки раніше за українську, але кількість мовців складає всього близько 5,7 млн осіб.

Українська Вікіпедія має 576 тисяч статей і за цією кількістю — на шістнадцятому місці; вона поступається китайській, де зараз 824 тисячі статей. Разом у всіх мовних розділах Вікіпедії на сьогодні існує понад 35 мільйонів статей.

Гад Фредерік Клемент «Інтер'єр з матір'ю і дитиною на її колінах»

Ґад Фредерік Клемент «Інтер’єр з матір’ю і дитиною на її колінах»

About Vira Motorko

фанатка Вікіпедії
Опубліковано у Поточні події | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s