КримSOS теж пише статті у Вікіпедії

23-24 липня відбувся невеличкий віківишкіл для учасників ініціативи КримSOS. Першого дня поговорили про загальні речі і настанови Вікіпедії, другого дня вже створювали самі статті.

Зрозуміло, що громадських активістів найбільше цікавлять теми внутрішньо переміщених осіб в Україні і подібне. Також вони мають бажання активно приєднатися до конкурсу статей у Вікіпедії «Пам’ятки України: Крим», адже ненаписаного про Крим українською мовою ще хоч греблю гати.

Нагадаємо, що конкурс статей «Пам’ятки України: Крим» триває до 31 серпня і взяти участь у ньому може кожен. На сьогодні створено 80 конкурсних статей про пам’ятки, але чимало статей зі списку запропонованих до написання ще не існують. Ви також можете писати про будь-що щодо культури Криму поза конкурсом — у Вікіпедії одночасно триває Кримський місячник.

Щоб започаткувати статтю у Вікіпедії, достатньо пошукати потрібну назву у пошуку Вікіпедії, а переконавшись, що її ще немає, натиснути на червоне посилання «створити сторінку». Будьте рішучими! 🙂

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:CrimeaSOSWikitraining_2015-07_07.JPG

Фото: Ilya, ліцензія CC-BY-SA-4.0 — можна вільно використовувати, за умови вказання автора і ліцензії

About Vira Motorko

фанатка Вікіпедії
Опубліковано у Поточні події, Проекти з партнерами | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s