Відбулося нагородження переможців конкурсу ВікіСтудії

У Чернігові відбулося нагородження переможців конкурсу «Визначні постаті Чернігівщини 2015». Конкурс з написання історичних статей до Вікіпедії проводився для учасників ВікіСтудії та запрошених учасників.

Церемонію проводила Віра Казимір, голова ВікіСтудії. Також були присутні директор історичного інституту і почесний голова ВікіСтудії Олександр Коваленко, координатор проекту Микола Приходько. Вручав призи від спонсору конкурсу, інтернет-провайдера «Основа», директор компанії Сергій Малявко. Слово було надано й іншим партнерам ВікіСтудії. Серед них директор ЧНБ Інна Аліференко, що надавала інтернет-центр бібліотеки для проведення віківишколів, та Людмила Линюк, заступник директора Чернігівського обласного історичного музею іменя Василя Тарновського.

Конкурс тривав з 22 червня по 13 жовтня 2015 року. В конкурсі зареєструвалося 15 учасників. Ними було написано 33 статтіПерше місце за найкращу статтю отримала Христина Шарпата — вона написала про українського мистецтвознавця Анатолія Адруга (він був присутній під час заходу). Також інше перше місце зайняла Ольга Дарда за статтю Раковський Леонід Едуардович, вона крім того, ще й написала найбільше статей зі всіх учасників. За кількістю балів зайняли друге місце Ервін Міден (191,3 балів) та третє Катерина Заворотна (176,9 балів).

Партнери ВікіСтудії пообіцяли й надалі допомагати у роботі ВікіСтудії. А нові заняття нової студії — серії семінарів з редагування Вікіпедії — розпочнуться вже наступного місяця. Серед охочих чимало студентів першого курсу та кілька викладачів. Ще б пак — спонсор конкурсу пообіцяв надати в якості головного призу на наступний конкурс планшет.

Фото автора тексту. Їх можна використовувати за умови вказання атрибуції: автор Микола Приходько, ліцензія CC-BY-SA.
Див. цю ж публікацію також у Вікіновинах.

About nickispeaki

йог. вікіпедист. Люблю авіацію та космонавтику.
Опубліковано у Конкурси | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s