Завершився міжнародний CEE Spring 2016

31 травня завершився міжнародний конкурс статей CEE Spring 2016, у якому взяли участь майже 400 вікіпедистів із понад двадцяти мовних розділів Вікіпедії. Конкурс видався настільки масштабним, що, ризикнемо припустити, навіть перевищив очікування організаторів. За 10 тижнів було створено й покращено понад 9 тисяч статей! Це було би неможливим без зацікавлених учасників, міжнародної координації, дбайливих організаторів і справедливого журі. Усі вони заслуговують на повагу, вдячність і можуть пишатися досягнутим результатом.

Українськомовні дописувачі підняли планку конкурсу настільки високо, що жодна інша Вікіпедія не змогла й наблизитися до наших показників: 77 учасників, 1570 статей створено й покращено, дві з них вже отримали статус «доброї» — Керес Пауль Петрович і Радянсько-албанський розкол, — а третя в процесі обрання. Ви можете переглянути докладніше статистику на Мета-вікі.

Поки журі завершує оцінювання статей, а учасники з нетерпінням очікують на остаточні результати (переможець отримає поїздку на конференцію CEE Meeting 2016 у Вірменії), хотів би ще раз подякувати всім тим, хто долучився до проведення конкурсу. Ми на власні очі побачили приклад того, як люди, які говорять зовсім різними мовами, але мають спільні ідеали й цінності, можуть разом створити таке, про що захоплено буде говорити весь світ.

Гора Арарат на небокраї Єревана. У центрі фото видно будинок опери.

Гора Арарат на небокраї Єревана. У центрі фото видно будинок опери. Автор — Սէրուժ Ուրիշեան (Serouj Ourishian), CC BY-SA 3.0

Опубліковано у Конкурси, Поточні події | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s