Відбувся другий випуск студентів ВікіСтудії

31 травня у Чернігові пройшло урочисте нагородження дипломами учасників ВікіСтудії, що є спільним проектом Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка та ГО «Вікімедіа Україна».

На урочистому заході першим виступив директор інституту Коваленко Олександр Борисович. Він зауважив, що проект стабільно працює вже другий рік поспіль і має надію щодо його подальшого розвитку.

Віра Казимір, голова ВікіСтудії, привітала всіх із радісною довгоочікуваною подією і повідомила, що список навчальних дисциплін, самостійну роботу з яких можна виконати у формі статей у Вікіпедії, розширено. Цього року значно збільшилася кількість викладачів, які дозволяють замість рефератів створення статті у Вікіпедії.

Микола Приходько, координатор ВікіСтудії, поділився своїми враженнями щодо цієї серії вишколів 2016 року. Особливо його вразила наполегливість однієї учасниці, яка маючи труднощі в опануванні ПК, відвідала всі заняття і створила кілька статей, одна з них вийшла дуже якісною.

До привітань також долучились заступник директора Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка Дубовик Л.М., Вчений секретар Чернігівського обласного історичного музею імені В. В. Тарновського Блакитний М. М.,  Голова правління «Вікімедіа Україна» Ілля Корнійко, менеджер «Вікімедіа Україна» Олександр Котляр.

Заняття вікістудійців проходили із 27 лютого по 3 травня 2016 року паралельно у трьох групах, навчання проводив Микола Приходько. Висловили бажання відвідати віківишколи близько 50 осіб, але отримали дипломи лише 20 – ті, хто впоралися з поставленим завданням. Загалом було створено 52 статті. Цього року до ВікіСтудії також долучилися співробітники Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського, співробітники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка та учні шкіл.

Wikistudio graduations 26

Більше фото з події у Вікісховищі

Див. також: Репортаж про ВікіСтудію від Чернігівської ОДТРК

About nickispeaki

йог. вікіпедист. Люблю авіацію та космонавтику.
Опубліковано у Наука і освіта | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s