9 червня було оголошено переможців вже десятого щорічного конкурсу «Зображення року», що проходить у братньому проекті Вікіпедії — Вікісховищі — централізованому сховищі для вільно розповсюджуваних зображень, звукозаписів, відеороликів та інших файлів, які можна використовувати на сторінках проектів Фонду Вікімедіа.
У конкурсі «Зображення року» беруть участь найкращі фото, які впродовж року отримали відзнаку «Вибране зображення». Ця відзнака надається зображенням за результатами їх оцінювання спільнотою волонтерів Вікісховища з усього світу, які перевіряють зображення на відповідність критеріям якості. При цьому ці високоякісні фото та ілюстрації доступні під вільними ліцензіями, тобто можуть бути безкоштовно використані будь-ким за умови зазначення авторства та дотримання ліцензійних умов.
Конкурс проходить у два тури. Цього року до першого туру потрапило 1322 зображення і 3678 користувачів взяли участь у голосуванні. У другому турі опинилось 56 зображень-фіналістів (30 найпопулярніших зображень першого туру, а також по два зображення з найбільшою кількістю голосів з кожної тематичної категорії). Впродовж 15—28 травня 4019 користувачів скористались можливістю обрати переможців.
Врешті, перше місце зайняла світлина Плутона, карликової планети Сонячної системи, зроблена роботизованим космічним зондом «Нові обрії». Останній, у свою чергу, з’явився завдяки спеціалістам Лабораторії реактивного руху NASA. Крупний план, на якому видно усе різноманіття ландшафтів Плутона, було зроблено під час історичного зближення зонду з цією планетою у червні 2015 року. Яким чином фотографії зроблені технікою NASA опинились на Вікісховищі? Справа в тому, що згідно із законодавством США матеріали NASA як урядової організації не захищаються авторським правом, отже файли перебувають у суспільному надбанні і будь-хто може переносити їх у Вікісховище. У даному випадку це був користувач Pline.
На другому місці — світлина галереї мечеті Насир Аль-Мульк у Ширазі (Іран) з чарівним калейдоскопом візерунків на килимах від світла, що лине крізь вітражні вікна.

Автор: Ayyoubsabawiki (cc-by-sa-4.0)
Третє місце — фото Чумацького Шляху, що наче нависає над фігурою жінки у пустелі Каліфорнії (США).

Автор: Ian Norman(cc-by-sa-2.0)
Не можна не зазначити, що серед 56-ти фіналістів також була світлина з України. Це панорама столиці, яку можна бачити з території Ботанічного саду: куполи комплексу Свято-Михайлівського Видубицького монастиря, міст через Дніпро, забудова лівого берега. Її автор, Микола Виноградов, завантажив світлину в рамках конкурсу «Вікі любить пам’ятки 2014».
Конкурс «Зображення року» – це не тільки відзначення талановитих фотографів і чарівних зображень, але і вшанування тих, хто зробив внесок до культурного надбання і надихнув інших людей, аби зробити те саме. Якщо Ви не взяли участь у конкурсі цього року, то завантажте світлину, зроблену Вами, і Ви матимете змогу взяти участь у конкурсі наступного року. А для того, аби проголосувати, ви маєте бути зареєстровані у будь-якому проекті Фонду Вікімедіа, а також мати внесок щонайменше 75 редагувань, зроблених до 1 січня року наступного конкурсному.