Кетрін Маер призначена новим виконавчим директором Фонду Вікімедіа

На конференції Вікіманія-2016 Рада повірених Фонду Вікімедіа одноголосно затвердила Кетрін Маер новим виконавчим директором організації. 

фото Кетрін Маер

Фото: Victor Grigas, вільна ліцензія CC BY-SA 3.0.

На засіданні Ради повірених на Вікіманії 2016 в Езіно-Ларіо її члени одноголосно висловились за затвердження Кетрін Маер Виконавчим директором Фонду Вікімедіа. Це рішення вступило в дію згідно з резолюцією від четверга 23 червня.

Кетрін виконувала обов’язки тимчасового виконавчого директора останні три місяці, і впродовж цього часу вона послідовно і неодноразово демонструвала те лідерство, яке необхідне організації. Вона глибоко віддана цінностям нашого руху і привносить досвід громадських технологій та міжнародного досвіду, що стане активом Фонду Вікімедіа і всього руху.

У березні було створено Комітет пошуку Виконавчого директора, куди увійшли четверо членів Ради та представниці від виконавчої команди і від працівників. У червні комітет запустив опитування спільноти, на яке отримано понад 1600 відповідей щодо якостей, які має мати наступний викондир.

Під час цього процесу, Рада і команда переходу отримали чіткі і часто добровільні відгуки як від працівників, так і зі спільноти, що Кетрін уособлює цінності нашого руху і риси бажаного наступного викондира. Впродовж лише трьох місяців на посаді тимчасового викондира Кетрін працювала з організацією і спільнотою й досягла великих успіхів у менеджменті, виконавчій роботі і прозорості.

Кетрін прекрасно пасує рухові Вікімедіа. Довгий час вона виступає за глобальні відкриті спільноти, культуру і технології. Вона була директором з комунікацій Фонду Вікімедіа з квітня 2014 року, поки не стала тимчасовим викондиром у березні 2016, після того, як Лайла Третіков склала свої повноваження. Впродовж своєї кар’єри вона робила акцент на свободі самовираження, доступі до інформації та цифрових правах, підтриманні зусиль людей з усього світу з поглиблення участі, покращення прозорості і зміцнення своїх спільнот завдяки своїй роботі з ЮНІСЕФ, Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та Світовим банком.

Патрісіо Лоренте, попередній голова, та Крістоф Хеннер, новий голова Ради повірених Фонду Вікімедіа, висловили Кетрін свої побажання усього найкращого в цій ролі. Приєднуємося і ми 🙂

Джерело: Foundation Board appoints Katherine Maher as Executive Director, Блог Вікімедіа, 24.06.2016

About Vira Motorko

фанатка Вікіпедії
Опубліковано у Поточні події | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s