З 11 по 17 липня 2017 року у м. Копиль Мінської області на території агросадиби «Околиця» за ініціативи білоруської групи користувачів проведено Вікі-лєтнік. Це перший великий вікізахід, проведений на території сусідньої країни. У роботі Вікіл-єтніка, який зібрав разом білоруських редакторів, також взяли участь чотири представники України та по представнику з Польщі та Німеччини.
На початку роботи Вікі-лєтніка учасники мали нагоду здійснити краєзнавчі подорожі до Несвіжа та відвідати визначні місця Копиля (інформація про ці місця та фото були додані потім до вікіпроектів). У продовження роботи заходу учасники поділилися з присутніми своїми знаннями та досвідом, а також підняли важливі для вікіспільноти теми. Програма заходу була насиченою і тривала зранку до пізнього вечора.
Важливо відзначити, що така зустріч закріпила досить тісну співпрацю між українськими та білоруськими колегами. Одним з прикладів такої співпраці є створення списків пам’яток природи для фотоконкурсу «Вікі любить Землю», то ж сподіваємось, що наступного року, цей конкурс стартує й у Білорусі.
Учасники заходу дійшли думки, що такі Вікі-лєтнікі варто проводити регулярно, а також паралельно організовувати інші заходи, наприклад хакатон.