Топ-11 світлин конкурсу «Вікі любить Землю» представили у Природничому музеї

7 жовтня у Києві відбулась церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Вікі любить Землю» та відкрилась фотовиставка найкращих світлин.

Проект «Вікі любить Землю» має на меті поповнення Вікіпедії та інших інтернет-проектів Фонду Вікімедіа фотографіями пам’яток природи України та світу, а також для привернення уваги до проблем захисту навколишнього середовища. Цього року конкурс проходив у 36 країнах.

Під час конкурсного місяця (1-31 травня) в українській частині конкурсу 356 учасників завантажили у Вікісховище понад 15 тисяч світлин, що зафіксували 1860 об’єктів природно-заповідного фонду нашої країни. Близько тисячі конкурсних світлин вже  ілюструють статті у Вікіпедії різними мовами.

Всього зусиллями проекту за 5 років сфотографовано 40% об’єктів природно-заповідного фонду України, загальна кількість яких становить понад 8 тисяч. Деякі з них досить складно ідентифікувати.

Всі переможці були нагороджені пам’ятними дипломами і звичайно ж призами: автори найкращої світлини в регіоні та автори, що сфотографували найбільше пам’яток у регіоні отримали сувеніри з логотипом конкурсу; автори 11-ти фотографій, що отримали найвищі оцінки журі, та десять учасників, що сфотографували найбільше об’єктів і отримали найбільше балів у загальному заліку, — подарункові сертифікати інтернет-магазинів.

Також були нагороджені переможці кількох спецномінацій: від НПП «Голосіївський», «Неприємні відкриття» та «Освітлинимо безсвітлинні» від МБО «Екологія-Право-Людина» та ВГО «Національний екологічний центр України», «Найкраща світлина тваринного світу ПЗФ», «Найкраща світлина Києва» від КМДА .

Церемонією нагородження у Національному науково-природничому музеї НАН України також відкрилася виставка найкращих світлин заповідної природи України.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Учасники заходу дописали у соцмережі:

 

Найкращі фото конкурсу у Вікісховищі

Сторінка у Facebook

Сайт конкурсу: wikilovesearth.org.ua

 

Опубліковано у Конкурси, Поточні події, Публічні заходи, Рейтинги. Додати до закладок постійне посилання.

7 Responses to Топ-11 світлин конкурсу «Вікі любить Землю» представили у Природничому музеї

  1. Сповіщення: “Нікого нема, всі пішли на фронт” | Вікі любить пам'ятки

  2. Сповіщення: Як у Києві нагороджували переможців – Вікі любить Землю

  3. Сповіщення: Ukrainian Wikipedia Awards National Winners of ‘Wiki Loves Earth’ Photo Contest · Global Voices

  4. Сповіщення: Ukrainian Wikipedia Awards National Winners of ‘Wiki Loves Earth’ Photo Contest | Freedom, Justice, Equality News

  5. Сповіщення: Nationale Gewinner der ukrainischen Wikipedia-Awards des „Wiki Loves Earth”-Fotowettbewerbs · Global Voices auf Deutsch

  6. Сповіщення: ويكيبيديا الأوكرانية تكافئ الفائزين في مسابقة الصور “ويكي تحب الأرض” · Global Voices الأصوات العالمية

  7. Сповіщення: Фотовиставка «Пам’ятки України» у Запоріжжі | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s