В українській Вікіпедії стартував Місяць Харківщини

В українській Вікіпедії 14 травня розпочався «Місяць Харківщини 2019». Мета Місяця — написання і поліпшення статей про центр Слобідської України – Харківщину. Місяць проводиться з нагоди 365-річчя Харкова.

Під час тематичного місячника всіх охочі можуть брати участь у написанні та поліпшенні статей про видатних уродженців і діячів, життя яких пов’язане з Харківщиною. Також можна писати про міста, містечка і села, географічні об’єкти, промислові підприємства регіону, освітні заклади, культурні та історичні пам’ятки Харківщини. Триватиме місячник до 16 червня.

Щоб спростити вибір тем, ініціатори Місяця підготували список статей, запропонованих до написання та поліпшення. Також під час місячника можна завантажувати на Вікісховище фотографії різноманітних об’єктів та людей, пов’язаних з Харківською областю, з метою ілюстрування відповідних статей.

Для того, щоби взяти участь у «Місяці Харківщини 2019» необхідно мати обліковий запис у Вікіпедії (зареєструватися можна за посиланням). Також слід поставити на сторінки обговорення статей та фотографій відповідні позначки, що автоматично враховують їх як статті чи фотографії місячника.

Як і будь-які інші статті Вікіпедії, статті місячника мають відповідати правилам Вікіпедії: відповідати критеріям значимості, базуватись на опублікованих у паперових чи електронних виданнях джерелах інформації і посилатись на них, не мають містити фрагментів, дослівно скопійованих з книг, статей чи ресурсів інтернету. Також статті повинні дотримуватись нейтральної точки зору й не містити непідтвердженої у джерелах інформації. Фотографії учасників конкурсу мають бути зроблені ними особисто.

Заказник «Радянський» на річці Сіверський Донець у Вовчанському районі.
Фото: Tulbanov, вільна ліцензія CC BY-SA 4.0

Найактивніші учасники тематичного місячника отримають пам’ятні сувеніри із символікою Вікіпедії.

Детальна інформація на сторінці проекту у Вікіпедії: Місяць Харківщини 2019.

Це вже третій схожий місячник в українській Вікіпедії. Останній раз «Місяць Харківщини» проводився влітку 2017 року; завдяки ньому Вікіпедія отримала понад 150 створених і поліпшених статей.

Опубліковано у Анонси, Вікітижні | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to В українській Вікіпедії стартував Місяць Харківщини

  1. Сповіщення: 2 червня у Харкові відбудеться віківишкіл в рамках «Місяця Харківщини» | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s