«Місяць Харківщини 2019» в українській Вікіпедії продовжено на тиждень

В українській Вікіпедії триває «Місяць Харківщини 2019», присвячений 365-річчю міста Харкова, мета якого — активізувати роботу з написання нових і поліпшення наявних статей про Харківщину. Місячник вирішили продовжити на один тиждень — до 23 червня!

Ідея тематичного місячника полягає у написанні нових та поліпшенні вже наявних статей про видатних уродженців і діячів Харківщини, про міста, містечка і села, освітні заклади, культурні та історичні пам’ятки, географічні об’єкти, промислові підприємства, краю. Також під час місячника можна завантажувати у Вікісховище фотографії різноманітних об’єктів та людей, пов’язаних з Харківською областю, з метою ілюстрування відповідних статей в українській Вікіпедії.

Оскільки місячник викликав значний інтерес з боку учасників, організатори вирішили продовжити його ще один тиждень, щоби харківська тематика була ще краще представлена в українській Вікіпедії. На цей час вже створено понад 200 нових і поліпшено 80 статей, а також завантажено понад 60 фотографій.

Долучитись до «Місяця Харківщини 2019» може будь-хто охочий. Для цього слід мати обліковий запис у Вікіпедії або зареєструватися у ній, написати нову чи поліпшити вже наявну статтю про міста і села, заклади, установи, організації, підприємства, історико-культурні чи природні пам’ятки Харківщини та поставити на сторінку обговорення статей відповідну позначку, що автоматично враховують її як статтю місячника. Всі статті мають відповідати критеріям значимості у Вікіпедії, базуватись на опублікованій у паперових чи електронних виданнях інформації і посилатись на них, не мають містити дослівно скопійованих з книг, статей чи інтернету фрагментів тексту, а також бути написані безсторонньо в енциклопедичному стилі й не містити непідтвердженої у джерелах інформації. Фотографії учасників «Місяця Харківщини 2019» мають бути зроблені ними особисто.

Міст через річку Уди, між селом Гусина Поляна (Зміївський район) та смт Васищеве (Харківський район).
Фото: Blitz1980, вільна ліцензія CC BY-SA 4.0

Найактивніші учасники місячника отримають пам’ятні сувеніри із символікою Вікіпедії.

Детальна інформація на сторінці проекту у Вікіпедії: Місяць Харківщини 2019.

Нагадаємо, що останній раз тематичний місячник, присвячений Харківщині, в українській Вікіпедії проводився влітку 2017 року. Тоді учасники створили 117 і покращили 27 статей.

Опубліковано у Вікітижні, Оголошення, Поточні події | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s