У Харкові відбудеться «Вікіконференція 2019»

 

12–13 жовтня у Харкові відбудеться щорічна конференція дописувачів української Вікіпедії «Вікіконференція 2019». Дев’ята конференція вікіпедистів пройде у Бібліотеці Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Протягом двох днів конференції передбачено 20 сесій, присвячених стану та перспективам розвитку онлайн-енциклопедії Вікіпедії, її сестринських вікіпроєктів, а також відбудуться тренінги з покращення технічних навичок у Вікіпедії, Вікіданих та Вікісховищі.

 

Центральною ж темою «Вікіконференції 2019» буде подальша стратегія розвитку Вікіпедії та Громадської організації «Вікімедіа Україна», яка займається розвитком та популяризацією проєктів Фонду Вікімедіа в Україні, а також підтримкою спільноти дописувачів цих проєктів. 

Учасники «Вікіконференції 2019» також обговорюватимуть як примножити вільні знання, зробити виклад інформації більш системним і неупередженим, як популяризувати проєкти, зокрема у закладах освіти і культури та залучати нових користувачів до них. На Вікіконференції йтиметься й про міжнародний досвід: учасники великої міжнародної зустрічі дописувачів вікіпроєктів зі всього світу – Вікіманії, яка цього року проходила у Стокгольмі, поділяться почутими там ідеями та думками, а також своїми враженнями.

Читати далі

Організатором Вікіконференції є Громадська організація «Вікімедіа Україна», яка є регіональним відділенням Фонду Вікімедіа і займається популяризацією проєктів Фонду Вікімедіа на території України, найвідомішим з яких є Вікіпедія. Цього року Вікіконференція вже друге проходить у Харкові (вперше у 2012 році) і партнером цьогорічного заходу є ХНЕУ імені Семена Кузнеця, в стінах якого і проходитиме Вікіконференція. Раніше Вікіконференції проходили також у Києві, Львові, Вінниці та Херсоні.

Акредитація журналістів здійснюватиметься на місці за наявністю журналістського посвідчення.

 

Опубліковано у Анонси, Конференції, Публічні заходи | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s