Вікіпедія для школи: конкурс статей на тему шкільної програми

У 2020 році конкурс проходить із 20 жовтня до 20 грудня. Актуальний анонс ви знайдете за цим посиланням, а реєстраційну форму — тут.

Сьогодні в українській Вікіпедії почався конкурс статей «Вікіпедія для школи». Конкурс спрямований на педагогів і присвячений тематиці шкільної програми; він триватиме до 20 січня. Конкурс проходить у семи категоріях — всесвітня історія, зарубіжна література, інформатика, математика, мистецтво, фізика і англійська мова. Переможці отримають сувеніри та цінні призи.

Вікіпедія — чи не головне джерело інформації для школярів. Відвідуваність української Вікіпедії відчутно зростає під час навчального року, і в деякі моменти становлять близько третини усіх читачів. Тож дуже важливо, щоб Вікіпедія мала повні та якісні статті на теми шкільної програми.

Тому з 20 листопада по 20 січня ГО «Вікімедіа Україна» проводить в українській Вікіпедії конкурс статей «Вікіпедія для школи». У межах цього конкурсу ми запрошуємо педагогів — шкільних вчителів, університетських викладачів та інших спеціалістів — долучатися до написання статей на теми шкільної програми.

Конкурс обмежений сімома предметами: всесвітня історія, зарубіжна література, інформатика, математика, мистецтво, фізика і англійська мова (остання номінація присвячена перекладу вибраних статей англійської Вікіпедії).

Після завершення конкурсу журі обере переможців у кожній категорії. Переможцями стануть конкурсанти, що наберуть найбільше балів у категорії — тобто матимуть найбільший якісний внесок (детальні параметри оцінювання викладені у регламенті конкурсу). Переможці отримають призи: сертифікати інтернет-магазинів та сувеніри із символікою Вікіпедії.

Як долучитися до конкурсу

Щоб долучитися до конкурсу, зареєструйтеся у Вікіпедії (отримайте свій нікнейм), якщо раніше цього не робили та обов’язково заповніть реєстраційну форму.

Після цього потрібно буде приєднатися до програми відповідного предмету на Панелі програм і подій (технічному інструменті, який використовується для Освітньої програми Вікіпедії), а потім фіксувати там усі створені в межах конкурсу статті. Детальні інструкції, як це робити — на сторінці конкурсу.

Сторінки конкурсних категорій:

Із запитаннями та пропозиціями можна писати на shkola@wikimedia.org.ua.

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

6 Responses to Вікіпедія для школи: конкурс статей на тему шкільної програми

  1. Сповіщення: Європейська весна 2019 зігріває результатами | Вікімедіа Україна

  2. Сповіщення: WikiScience Contest 2019: підсумки | Вікімедіа Україна

  3. Сповіщення: Здобутки «Вікімедіа Україна» у 2019 році | Вікімедіа Україна

  4. Сповіщення: Українська Вікіпедія проводить конкурс «шкільних» статей ➢ Погляд ➢ Новини Києва та Київщини онлайн

  5. Сповіщення: Українська Вікіпедія проводить конкурс «шкільних» статей | УкрZORA

  6. Сповіщення: Українська Вікіпедія проводить конкурс «шкільних» статей | tinerom

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s