Заповнюючи лакуни Вікіпедії: дефлімпійська збірна

Команда «Вікімедіа Україна» відвідала церемонію проводів українських спортсменів на Дефлімпійські ігри. Ми не лише гарно провели час, але й доповнили Вікісховище новими світлинами. І найкраща частина —  ви можете робити те ж саме 🙂 Зараз пояснимо як.

«Вікімедіа Україна» рада сприяти наповненню Вікіпедії файлами з вільною ліцензією. Для цього ми допомагаємо вікіпедистам отримувати акредитацію або оплатити вхідні квитки на важливі події з умовою, що частина набутої інформації (відео, фото, аудіо) згодом опублікується під вільною ліцензією. Таку підтримку можуть отримати також дописувачі Вікіновин та Вікіпедії, які заповнюють існуючі лакуни у проєктах новою та актуальною інформацією. 

Цього разу ми відвідали урочисту церемонію проводів українських спортсменів на зимові Дефлімпійські ігри, що відбудуться в Італії. Попри значимість спортсменів, що братимуть участь у змаганнях, знайти їхні фото під вільною ліцензією — непросте завдання. А відшукати світлини з повним складом збірної під вільною ліцензією було майже неможливо — аж до моменту, поки їх не опублікували у Вікісховищі наші вікіпедисти. Сподіваємось, це спростить журналістам роботу під час проведення Дефлімпійських ігор, а читачам допоможе краще зануритись у нові статті про змагання. 

Liza Chekhovska / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0

Ми тішимось активній співпраці з Національний комітет спорту інвалідів України і будемо продовжувати в тому ж дусі, допомагаючи доповнювати український та іншомовні розділи Вікіпедії новими знаннями. Якщо ви давно хотіли зробити внесок у розвиток української Вікіпедії, але не знали як саме — можете почати з доповнення цієї статті. Або ж зі створення нових статей на теми, яких, на вашу думку, бракує у Вікіпедії.

Окрім цього, якщо ви маєте вільний час та бажання робити світлини, сміливо подавайтесь на фотогранти від Вікімедіа Україна для ілюстрування вікіпроєктів, у тому числі Вікіпедії. Детальніше про це читайте тут.

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s