Звернення до ВРУ, КМУ, Президента України щодо урізання бюджету і загрози діяльності радіостанціям та телеканалам Суспільного мовника

Логотип Вікімедіа Україна

ГО «Вікімедіа Україна» глибоко стурбована перспективою зникнення з ефіру каналів Суспільного мовлення, які забезпечують реалізацію освітніх, просвітніх та культурних проєктів на території України.

Суспільне є неупередженим україномовним джерелом інформації (у тому числі і для Вікіпедії та інших вікіпроєктів), яке демонструє дотримання журналістських стандартів. Незалежний телерадіомовник є важливою частиною сучасного медійного ринку та сприяє підвищенню рівня медіаграмотності українців.

Ми вболіваємо за наявність та повноцінне функціонування Суспільного мовника. Кожного дня, а надто у складні часи, якісна журналістика, об’єктивні джерела інформації важливі для поширення вільних знань, підвищення рівня свідомості громадян та збереження інтелектуального потенціалу країни.

ГО «Вікімедіа Україна» закликає в достатньому обсязі забезпечити повноцінне функціонування Суспільного мовлення в Україні та забезпечити якнайшвидше виконання цих зобов’язань.

Правління ГО «Вікімедіа Україна»
Опубліковано у Оголошення, Поточні події, Прес-релізи. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s