Вікіманія 2021 розпочалася! Розповідаємо, як до неї долучитися

До 17 серпня триває Вікіманія — щорічна конференція міжнародного вікіруху. Сьогодні, 14 серпня, починається основна програма конференції. Відповідаємо на основні питання про те, як і коли до неї долучатися.

1) Коли триватиме Вікіманія?

Вікіманія триватиме від сьогодні до вівторка 17 серпня включно. Ось так виглядає розклад основної програми (час ми перевели у київський):

14 серпня — 13:00—21:30

15 серпня — 16:30—01:30

16 серпня — 9:00—15:30

17 серпня — 17:00—00:00

Окрім основної програми, передбачені також простори для неформального спілкування протягом конференційних днів.

2) Де Вікіманія проходить і як доєднатися?

Вікіманія проходить онлайн — на інтерактивній платформі Remo. Долучитися до конференції можна за цим посиланням. Там ви зможете дивитися виступи, ставити запитання, спілкуватися з іншими учасниками й учасницями конференції.

Для долучення до конференції потрібно було попередньо зареєструватися. При вході вкажіть електронну адресу, яку ви зазначали при реєстрації. (Якщо ви реєструвалися, перевіряйте електронну пошту — туди мали прийти детальніші інструкції від організаторів). Зараз реєстрація уже закрита.

Огляд того, як виглядатиме Вікіманія в Remo, можна подивитися у цьому 10-хвилинному відео (англійською):

Якщо ви не зареєструвалися, ви все ще можете дивитися більшість сесій у прямій трансляції на YouTube. Перші три потоки («будівлі») транслюються на YouTube-каналі Фонду Вікімедіа, інші два — на каналі Wikipedia Weekly. У якій «будівлі» проводиться сесія, можна дізнатися на сторінці програми.

Синхронний переклад сесій на інші мови можна слухати тут (код події — Wikimania2021)

3) Як обрати, які сесії відвідати?

Найкращий спосіб — зберегти собі сторінку програми та обрати собі щось цікаве для вас: або одразу, або на початку кожного конференційного дня.

Наприклад, ви можете долучитися до сеcії, де оголосять ім’я «вікімедійця року», послухати про стан розвитку Вікіданих, долучитися до дискусії про роль Вікіпедії у боротьбі із дезінформацією чи розмови про роль Вікіпедії в освіті. У понеділок пройде виступ від представників «Вікімедіа Україна» — розкажемо про досвід організації міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» та кампанії WikiGap.

Джерело: Програма Вікіманії 2021

Робочою мовою конференції є англійська, але багато сесій будуть синхронно перекладатися на кілька інших мов, зокрема німецьку, французьку і російську. Тож звертайте увагу на позначки про переклад у програмі.

У програмі вказаний час за UTC. Щоб перевести його на київський, додайте три години (скажімо, 11:00 за UTC — це 14:00 за київським часом).

4) Де дізнатися більше?

Значно більше про Вікіманію можна прочитати на її сайті (здебільшого англійською). Читайте зокрема відповіді на часті питання.

Опубліковано у Конференції | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Вікіманія 2021 розпочалася! Розповідаємо, як до неї долучитися

  1. martynukunpukrnet коментує:

    Вітаю з початком Вікіманія 2021. Щиро успіхів і здійснення планів.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s