З 27 листопада по 5 грудня у Вікіпедії та сестринських вікіпроєктах пройде щорічна акція «Свічка пам’яті у Вікіпедії» зі створення та покращення статей про Голодомор 1932—1933 років.

Щороку у четверту суботу листопада українці поминають День пам’яті жертв голодоморів: Голодомору 1932—1933 років, масових голодів, які прокотилися українськими землями у 1921—1923 та 1946—1947 роках.
У честь цієї пам’ятної дати ми запрошуємо усіх охочих долучитись до створення нових та поліпшення існуючих статей, присвячених тематиці Голодомору.
Створювати статті можна як в українській Вікіпедії, так і в інших мовних розділах. Наприклад, у онлайн-енциклопедії досі немає статті про часопис «Студії Голодомору/ Holodomor Studies» та осіб, відповідальних за Голодомор; у німецькомовній Вікіпедії досі відсутні статті про причини Голодомору та колективізацію в УРСР.
Запрошуємо також покращувати наявні статті. Наприклад, у рамках торішнього проєкту «Свічка пам’яті у Вікіпедії» було започатковано статті про американського єврейського журналіста Менделя Ошеровича та його документальний роман 1933 року «Як живуть люди в Радянській Росії: враження з поїздки».
Будь-хто може доповнити Вікіпедію на цю тему — просто перегляньте статтю про своє рідне село чи місто. Чи є там є згадка про Голодомор, чи є дані про кількість жертв та про пам’ять Голодомору? Якщо ні — додайте цю інформацію у статтю, посилаючись на джерела.
Також ваші світлини із подій вшанування можна завантажувати на Вікісховище та ілюструвати ними відповідні статті Вікіпедії, зокрема про пам’ятки культурної спадщини.
Створіть чи поліпшіть статтю про Голодомор у Вікіпедії — запаліть віртуальну свічку пам’яті, яку зможе побачити весь світ!