Допоможіть проілюструвати українську науку — долучайтеся до тематичного місяця у Вікіпедії

Сьогодні розпочався Місячник ілюстрування статей про науку, ця тематична кампанія триватиме до 22 червня. Її мета — проілюструвати Вікіпедію та Вікідані світлинами, поданими на український етап Конкурсу наукових зображень.

Конкурс наукових зображень — це кампанія з популяризації наукових знань, яка має на меті зібрати на Вікісховищі світлини та графічні матеріали, що документують світ науки. Громадська організація «Вікімедіа Україна» проводить його в Україні щорічно, починаючи із 2015 року.

За час існування конкурсу учасники й учасниці завантажили понад 5500 наукових зображень з України. Однак лише 10% з них використовуються у статтях української Вікіпедії і менше 2% — у Вікіданих. Аби покращити ілюстрування статей української Вікіпедії та елементів Вікіданих на наукову тематику, зараз ми проводимо Місячник ілюстрування статей про науку.

Долучитися до кампанії можуть усі зареєстровані користувачі та користувачки. Для цього:

  • проілюструйте принаймні одну статтю української Вікіпедії чи один елемент Вікіданих зображенням, поданим на Конкурс наукових зображень в Україні;
  • додайте себе у розділ «Учасники та внесок» на сторінці проєкту;
  • регулярно додавайте свій внесок у той розділ згідно із системою балів.

У цій кампанії беруть участь лише фотографії з української частини Конкурсу наукових зображень для Вікіпедії. Поради щодо того, які світлини взяти до ілюстрування та яким статтям не вистачає зображень, читайте на сторінці проєкту.

Також на сторінці у Вікіпедії ви знайдете покрокові інструкції з того, як додати фото до Вікіпедії та Вікіданих.

10 найактивніших учасників та учасниць проєкту отримають призи від організаторів, а усі активні учасники й учасниці — набір брендованих сувенірів та сертифікат участі.

Читайте також:

Опубліковано у Анонси, Наука і освіта, Поточні події | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s