Східний тиждень у конкурсі CEE Spring

Триває CEE Spring 2015 і конкурсний тиждень, що розпочався, географічно сягає далеко на схід до безкраїх просторів Росії та пекучих степів Казахстану й водночас охоплює засніжені словацькі Татри.

Як не дивно, досі нема таких важливих і цікавих статей, як культура Росії та державні символи Росії. Покращення потребують статті про співаків Леоніда Утьосова й Федора Шаляпіна та театрального діяча Костянтина Станіславського, чиї методи сценічного мистецтва здобули міжнародне визнання. Дуже скромно описано Російську державну бібліотеку, яка з фондом 44 млн одиниць зберігання є однією з найбільших у світі, а також Московський метрополітен, який перевозить 2,5 мільярда пасажирів щороку. Привідкрити завісу таємничості над історією радянської науки та техніки може робота над статтями про  Радянський атомний проект і Радянську космічну програму.

Мамаїв курган (Волгоградська область, РФ). Фото: volganet.ru, ліцензія CC-BY-SA-3.0

Казахстан може пишатися не лише багатовіковими традиціями й звичаями, а й тим, що звідти походить голлівудський продюсер і режисер Тимур Бекмамбетов. Славетною сторінкою в історії країни був період Казахського ханства і правління Аблай хана. Зараз Казахстан бурхливо розвивається, показуючи високі досягнення, зокрема в спорті (тенісистка Заріна Діяс — одна з лідерок світового рейтингу), проте інколи світ змушений звертати увагу на проблеми з правами людини в цій країні.

Ханака Ахмеда Ясаві (Туркестан, Казахстан). Фото: Yuriy75, ліцензія CC-BY-SA-3.0

Мавзолей Ходжі Ахмеда Ясаві (Туркестан, Казахстан). Фото: Yuriy75, ліцензія CC-BY-SA-3.0

Словаччина приваблює туристів величними замками та захоплюючими краєвидами. Однак що ми знаємо про культуру цієї країни? Як називається унікальний словацький музичний інструмент, щось середнє між флейтою та трембітою? Чи відомо Вам, що чи не найдавніша слов’янська держава була розташована саме на території Словаччини? Також Вам випав шанс відкрити для себе ім’я першого словака, який полетів у космос!

Весна триває і з нею продовжується й наш конкурс!
Щоб узяти участь, достатньо зареєструватися у Вікіпедії і написати статтю 🙂

Списький Град. Фото: Pierre Bona, ліцензії GFDL, CC-BY-SA

Списький Град. Фото: Pierre Bona, ліцензії GFDL, CC-BY-SA

Опубліковано у Конкурси | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s