Запускається новий проект WikiFest:Луганщина

логотип проектуГромадська організація «Вікімедіа Україна» та спільнота українських вікіпедистів запрошує громаду Луганщини взяти участь у найбільшому вікіпедійному заході, який реалізовуватиметься на сході України, а саме — WikiFest:Луганщина.

Редактори україномовної Вікіпедії готові поділитися з Вами своїми знаннями та навичками з редагування цієї найбільшої онлайн-енциклопедії – протягом двох тижнів, починаючи з 31 жовтня і до 15 листопада включно, ми проведемо низку тренінгів з редагування Вікіпедії – «віківишколів» у містах, селищах та селах Луганщини в університетах, бібліотеках та школах.

Наступним після віківишколів етапом WikiFest:Луганщина буде проведення місячника Вікіпедії, спеціально присвяченого створенню та покращенню статей про Луганщину в україномовному розділі Вікіпедії. Сьогодні в україномовній Вікіпедії є лише 3 723 статті про Луганщину (для порівняння, про Львівщину 13 701 статей, про Одещину – 6 962, про Харківщину – 7 308, про Донеччину – 6 694). Тож місячник матиме на меті поширення і популяризацію інформації про регіон, який називають «Світанком України».

Місячник Луганщини у Вікіпедії відбудеться з 16 листопада по 15 грудня 2015. Серед інших заплановано написати статті про Канадсько-українська бібліотека в ЛуганськуНовоайдарський краєзнавчий музейЛисичанський музей історії гірництва, річки Шибениця і Лозова, «Степові розлоги» та Веселогірський заказник, науковців Петруню Степана Пантелеймоновича, Румянцева Бориса Павловича, Ткаченко Валентину Григорівну та інші статті.

Цією інформацією зможуть користуватися як самі мешканці Луганщини, так і будь-хто зацікавлений в отриманні нових знань про найсхідніший регіон України!

Наші активісти готові приїхати до будь-якого куточка Луганщини, де ми матимемо можливість проводити віківишколи. Якщо Ви зацікавлені взяти участь у віківишколі, будь ласка, заповніть форму-опитування. Ми просимо Вас це зробити якнайшвидше, щоб проаналізувавши відповіді, ми могли повідомити про дату, час та місця проведення віківишколів. Форма-опитування доступна за посиланням: http://goo.gl/forms/JAAZ8JCgrW

Facebook група: «WikiFest:Луганщина»

Опубліковано у Вікітижні, Наука і освіта, Поточні події, Публічні заходи | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 Responses to Запускається новий проект WikiFest:Луганщина

 1. Юрій Пероганич коментує:

  Чи не буде так, що люди, які навчиться створювати статті, будуть більше писати в російській Вікіпедії ніж в українській?

  Подобається

 2. Юрій Пероганич коментує:

  Чому WikiFest а не ВікіФест?

  Подобається

 3. Сповіщення: WikiFest крокує Луганщиною | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s