Перша регіональна (не)Конференція EdCamp Cherkasy

edcampcherkasy2016-5

Емблема гімназії та логотип конференції

30 березня у місті Черкаси пройшла Перша (не)Конференція EdCamp Cherkasy, що була присвячена темі «Якою повинна бути сучасна освіта».

EdCamp як інноваційний формат взаємонавчання та спілкування вчителів поширюється по світу вже протягом 5 років. Україна стала 24-ою країною, що приєдналася до цього руху. Перша національна (не)конференція EdCamp Ukraine відбулася у Харкові у червні 2015 року. Тепер, за підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні регіональні (не)Конференції EdCamp’и крокують по містах та селах України.

Захід проходив на базі Черкаської гімназії №9 імені О.М.Луценка, організатором виступив Черкаський міський методичний кабінет установ освіти.

Однією з тем, піднятих спікерами заходу, було практичне використання та застосування проектів Вікімедіа у навчально-виховному процесі.

edcampcherkasy2016-4

На відкритті заходу

З доповіддю «Вікіпедія та інші проекти Вікімедіа у навчально-виховному процесі» виступив Володимир Крижанівський, методист Черкаського міського методичного кабінету установ освіти, користувач та адміністратор Вікіпедії. Понад 30 присутніх на його доповіді слухачів довідались чи дізнались більше про Вікіпедію та її можливості для розвитку сучасної освіти. Тема виступу була тісно пов’язана із проблематикою сучасної освіти, коли дітям, озброєним сучасними гаджетами, досить легко «плавати» у мережі Інтернету, у той час, коли педагоги використовують цей метод на досить низькому рівні. На доповіді звучали шляхи та можливості використання Вікіпедії та інших проектів Вікімедіа під час навчання, а саме значні переваги використання під час дистанційного навчання.

Усім учасникам (не)Конференції було запропоновано взяти участь в анкетуванні, результати якого будуть узагальнені та зможуть бути використаними для аналізу значущості Вікіпедії саме в освітньому процесі України. Демократичний та живий формат заходу дозволив спілкуватись із однодумцями за межами експертних та учительських паралелей.  Деякі експерти, а саме Іван Іванов, висловили думку подальшого розвитку сучасної освіти разом з інтеграцією Вікіпедії у цей процес.

«Вікімедіа Україна» виступила одним з організаторів (не)Конференції.

Опубліковано у Поточні події | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s