У Вікіпедії стартувала Вікі-Олімпіада—2016

В українській Вікіпедії організовано тематичний місячник, присвячений Олімпійським іграм — Вікі-Олімпіада—2016.

Безумовно, XXXI Літні Олімпійські ігри — це подія, що викликає значний інтерес в українському суспільстві. Однак розкриття олімпійської тематики в українській Вікіпедії залишає бажати кращого: мало є статей про олімпійських призерів минулого, статті про олімпійських чемпіонів часто є короткими заготовками з таблицею. Організатори місячника переконані, що олімпійська тематика в українській Вікіпедії повинна відповідати якомога ширшим запитам читачів.

Але хто створює статті для читачів у Вікіпедії? Такі ж читачі, як і інші, але хто не полінувався натиснути кнопку «Редагувати» 🙂

У Вікіпедії регулярно відбуваються різні тематичні тижні. Цей місячник — свого роду змагання, найактивніші учасники отримають сувеніри. Місячник розпочався за два тижні до Олімпіади у Ріо-де-Жанейро, щоб до її початку створити основні оглядові статті про цю спортивну подію. У залік ітимуть лише створені статті розміром понад 3,5 кілобайтів або доповнені на такий розмір; з бонусом за україномовні джерела.

У Вікіпедії створено координаційну сторінку місячника: Вікі-Олімпіада—2016.
На ній складено список статей до створення — це переважно статті про окремі види спорту на Ріо-2016 і статті про олімпіади попередніх років. Якщо Ви хочете створити статтю зі списків, натисніть на червоне посилання — відкриється поле вводу, де й треба написати статтю. Учасники місячника не прив’язані до списку і можуть писати ті статті, які бажають, зокрема про спорстменів і спортсменок.

Наразі восьмеро дописувачів Вікіпедії висловили бажання писати статті і почали роботу. Уже створено 99 статей про спортсменів, країни і види спорту на Олімпійських іграх різних років та інше. Приєднуйтеся!Змагання триватиме до 7 вересня.

Будь-які запитання залишайте у коментарях або на сторінці обговорення місячника у Вікіпедії.
лого Олімпіади у Ріо і лого Вікіпедії

About Vira Motorko

фанатка Вікіпедії
Опубліковано у Вікітижні, Поточні події | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s