Книжкова шафа відкрита! Вичитуйте твори для Вікіджерел і отримуйте подарунки

З 1 травня до 31 серпня у проєкті Вікіджерела триває конкурс «Книжкова шафа». Це третій подібний конкурс, цього разу він присвячений вичитці двадцятитомного зібрання творів Івана Франка.

Взяти участь у «Книжковій шафі» можуть усі охочі. Для цього до кінця серпня потрібно обрати й вичитати тексти із двадцятитомного зібрання творів Івана Франка, що виходило упродовж 1956–1962 років у видавничому товаристві «Книгоспілка» в Нью-Йорку. Основна вимога до вичитки — звірити, щоб відсканований текст відповідав оригіналу.

Детальніші правила участі у «Книжковій шафі» 2021, а також перелік частин зібрання, які можуть опрацьовувати учасники, ви знайдете на сторінці конкурсу: shafa.wikimedia.org.ua.

Усі активні учасники й учасниці конкурсу, які дотримаються правил конкурсу та Вікіджерел, отримають сертифікати онлайн-магазинів і пам’ятні сувеніри; розмір призів залежить від обсягу внеску та якості вичитки.

Встигніть долучитися і допомогти розвитку українських Вікіджерел!

Вікіджерела — сестринський проєкт Вікіпедії. Це вільна бібліотека, де розміщуються тексти різноманітних джерел, які мають обов’язково відповідати двом умовам: не порушувати авторських прав і не змінювати змісту першоджерела. Українськомовний розділ Вікіджерел існує з 2006 року.

У попередніх двох конкурсах «Книжкова шафа» понад 20 учасників і учасниць вичитали понад 7 тисяч сторінок опублікованих текстів. Читайте детальні підсумки першого і другого конкурсів.

Опубліковано у Анонси, Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s