Додавайте джерела до статей та долучайтесь до міжнародної акції #1Lib1Ref

З 15 травня по 5 червня 2023 року українські бібліотекарі, бібліотекарки та всі охочі можуть взяти участь у міжнародній акції #1Lib1Ref, метою якої є наповнити Вікіпедію авторитетними джерелами.

#1Lib1Ref — від англ. one librarian, one reference (один бібліотекар, одне посилання) — закликає бібліотекарів з усього світу та всіх охочих, додавати посилання на перевірені джерела до фактів та тверджень у статтях Вікіпедії. 

Щоб взяти участь в акції треба в період з 15 травня по 5 червня 2023 року додати посилання на авторитетні джерела до статей, обов’язково поставивши гештеґ #1Lib1Ref в описі вашого редагування.

Чим більше ви додасте авторитетних джерел, тим якіснішим буде український розділ Вікіпедії. Активні учасники та учасниці акції, що зроблять більше п’яти редагувань за правилами проєкту, отримають сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна», яка організовує проєкт в україномовному розділі Вікіпедії.  Інформацію про умови акції та відповіді на часті запитання можна подивитись на сторінці конкурсу

Для тих хто ще не працював з Вікіпедією, або хоче поповнити свої знання, ми проведемо вебінар у неділю 21 травня або середу 24 травня, де детально, крок за кроком, розкажемо як додавати джерела. Зареєструватись на вебінар можна за посиланням

В минулому етапі, що проходив з 15 січня по 5 лютого, взяло участь 78 користувачів та користувачок, які додали більше 600 джерел, 50 з них отримали сувеніри. Долучайтесь і ви, щоб  зробити український розділ Вікіпедії якіснішим і надійнішим. 
Якщо у вас виникнуть питання, пишіть edu@wikimedia.org.ua або olena.vinsent@wikimedia.org.ua Олена Вінсент

Опубліковано у Анонси, БоГеМА, Поточні події | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s