Десята Вікіконференція відбудеться 5-6 грудня. Реєстрацію відкрито!

5–6 грудня відбудеться десята щорічна Вікіконференція конференція, присвячена Вікіпедії, її сестринським вікіпроєктам та розвитку вільних знань. У зв’язку з пандемією коронавірусу захід цього року пройде в онлайн-форматі.

Протягом двох днів конференції пройдуть дискусії та презентації, присвячені стану і перспективам розвитку Вікіпедії. Також учасники зможуть неформально поспілкуватися з іншими вікіпедист(к)ами.

Центральні теми Вікіконференції 2020 — плани розвитку Вікіпедії та вікіпроєктів в рамках стратегії міжнародного вікімедійного розвитку, а також розвиток технічних спроможностей української вікіспільноти.

Учасники Вікіконференції 2020 також обговорюватимуть плани роботи громадської організації «Вікімедіа Україна» — загальноукраїнської організації, що займається підтримкою та розвитком вікіпроєктів.

На Вікіконференції йтиметься й про міжнародний досвід: учасники міжнародної зустрічі CEE Meeting поділяться почутими там ідеями та думками, а також своїми враженнями.

Реєстраційна форма для участі

Організатором конференції є громадська організація «Вікімедіа Україна» — українська неприбуткова організація, яка є регіональним відділенням Фонду Вікімедіа і має на меті підтримку і популяризацію вікіпроєктів Фонду Вікімедіа на території України, найвідомішим з яких є онлайн-енциклопедія Вікіпедія, а також сприяння розвитку вікіспільноти — редакторів, які гуртуються навколо Вікіпедії та інших проєктів Фонду Вікімедіа.

Попередні Вікіконференції проводились у Львові (2011, 2015), Харкові (2012, 2019), Вінниці (2013), Києві (2014, 2016, 2018) та Херсоні (2017).

Подія у Фейсбук

Сторінка Вікіконференції 2020 на сайті ГО «Вікімедіа Україна»

Електронна адреса оргкомітету: wmuacon@wikimedia.org.ua

Контактний телефон: +380637653841 / +380956184020; Антон Обожин, член організаційного комітету

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Десята Вікіконференція відбудеться 5-6 грудня. Реєстрацію відкрито!

  1. Сповіщення: Щорічна Вікіконференція пройде 2—3 жовтня — долучайтеся! | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s