Дайджест новин від «Вікімедіа Україна» за березень — квітень 2023 року

Про події, що минули, та нові можливості у вікіпроєктах читайте у новому весняному дайджесті новин від громадської організації «Вікімедіа Україна»

Фото: «японський» манеж Деркульського кінного заводу у селі Данилівка Луганської області. Найкраща світлина української частини міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки» 2022.

Актуальні можливості

До 30 квітня у вікіпроєктах триває міжнародна кампанія «Кожній книзі — свій читач» (#EveryBookItsReader). Детальніше про участь у кампанії — у нашій статті.

До 30 квітня в українській Вікіпедії відбувається акція «Культурна спадщина України». Читайте детальніше у статті за посиланням

До 30 квітня триває зголошення до української делегації на конференції Wikimedia CEE Meeting 2023. Для подання заповніть анкету за посиланням.

До 15 травня у Вікіпедії триває конкурс статей «Європейська весна» (CEE Spring 2023). Як долучитися до конкурсу «Європейська весна» — читайте тут.

До 15 травня в українській Вікіпедії триває «Тиждень здорового довкілля» 2023. Детальніше про тематичну кампанію читайте за посиланням.

Минулі події

З 6 по 26 березня в українській Вікіпедії у світі тривав марафон WikiGap 2023. До нього долучилися 90 користувачів та користувачок, які створили 704 та покращили 38 статей. Детальніше читайте у нашій статті українською та в замітці англійською.

З 1 до 31 березня громадська організація «Вікімедіа Україна» вперше долучилась до проведення міжнародної кампанії «Вікі любить фольклор» (Wiki Loves Folklore). Під час марафону 38 користувачів та користувачок завантажили 781 світлину української культурної спадщини. Ці світлини можна переглянути за посиланням. Зараз журі працює над визначенням переможців.

До 31 березня у Вікіпедії тривала міжнародна кампанія «Місяць культурної дипломатії України». У її межах 153 учасники та учасниці опрацювали понад 1450 статей про Україну 64 мовами.

Публікації «Вікімедіа Україна»

Вікі любить памʼятки

Обласні переможці

Міжнародні новини та публікації

Опубліковано у Поточні події, Щомісячний дайджест | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s