Представляємо номінацію «Чехія» конкурсу «Європейська весна» 2023

У межах української частини конкурсу «Європейська весна» до 15 травня триває спеціальна номінація «Чехія». Її мета — покращити представлення чеської тематики у Вікіпедії українською мовою.

Чеська Республіка є одним з головних партнерів України у Центральній Європі, втім висвітлення цієї країни в українському розділі Вікіпедії ще на досить низькому рівні. Нині нараховується близько 2,5 тисяч статей про Чехію українською мовою. Для прикладу, в англійській Вікіпедії їх 17,5 тисяч, а у чеській — 80 тисяч. 

Щоб покращити цю ситуацію, цьогоріч вдруге в межах конкурсу «Європейська весна» проходить номінація «Чехія», присвячена різним аспектам цієї країни: історії, культурі, географії, видатним постатям тощо.

Щоб взяти участь у номінації «Чехія», до 15 травня створіть та доповніть якомога більше статей про цю країну в українській Вікіпедії. Щоб стаття взяла участь у конкурсі — залишіть на її сторінці обговорення шаблон {{Європейська весна 2023}} та додайте статтю до відповідної географічної категорії.

Учасники й учасниці можуть працювати над будь-якими статтями про Чехію, але робота над конкретними темами зі списку принесе їм додаткові бали у конкурсі. Перелік рекомендованих до опрацювання статей доступний за посиланням.

Спеціальну номінацію «Чехія» спільно проводять громадська організація «Вікімедіа Україна» та Чеський центр у Києві. За результатами конкурсу вони нагородять автора чи авторку найкращої статті про Чехію за оцінкою загального конкурсного журі. 

Дивіться також: 

Опубліковано у Поточні події, Проекти з партнерами | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s